Yaklaşık 8 milyon dolar değerinde olan evin iç ve dış tasarımına hayran kalacaksınız. 4 yatak odası ve 5 banyoya sahip olan yapıyı gelin birlikte inceleyelim. Dağın yamacındaki fütüristik konak turu ile keyifli seyirler.

Read more

Herhangi bir yere konulduğunda arkasındaki şeyleri yok eden bu tasarım çok dikkat çekiyor. Böyle bir teknoloji ilerde çok daha tehlikeli bir hale dönüşebilir. Gerçek görünmezlik kalkanı karşınızda.

Read more

Duvara monte edilerek estetik bir görünüm oluşturmak için harika bir proje uygulanıyor. Parçaların monte kısmında dörder adet kalın vida kullanılıyor. Konsol merdiven yapımı ile keyifli seyirler.

Read more

Askerlerin yanında taşıdığı bu bıçak oldukça tehlikeli duruyor. Yapımı oldukça zor olan bu aletin görüntüsü ise korku salıyor. Jacgdkommando bıçağı nasıl yapılır, gelin birlikte izleyelim.

Read more

Hiçbir işlevi olmayan demir parçalarını fırında eriten usta şekiller veriyor. İşlemler bittikten sonra çok kullanışlı bir alete ulaşmış oluyor. Kamp bıçağı yapımı süreci karşınızda.

Read more

Sıfırdan enstrüman üreten adamın el becerileri maksimum seviyeye ulaşmış durumda. Atölyesinde işleyen usta çok kaliteli işlere imza atıyor. Akustik gitar yapımı karşınızda.

Read more

Ev tipi klasik boy bir bıçağın minyatürünü yapan usta harikalar yaratıyor. Dünyadaki en küçük bıçaklardan birini yaratan adam sonuçtan gayet memnun. Mini bıçak tasarımı karşınızda.

Read more

Motor tutkunlarının orijinal araçlara duyduğu heves sonucu yapılan çalışmalar sizle buluşuyor. Motosiklet çeşitleri ile yolların tozunu attırıyorlar. Birbirinden güzel 5 farklı araç göz dolduruyor.

Read more

Endüstriyel makineye sahip olan usta orijinal fikirleriyle üretim yapıyor. Renkli kalemler ile harika sonuçlar alan adamın yaratıcılığına diyecek söz yok. Rengarenk vazo tasarımı ile keyifli seyirler.

Read more

Çeşitli ağaç parçalarını toplayan usta hepsini tek tek birleştiriyor. Makineye taktıktan sonra tıraşlamaya başlayan adam ortaya harika bir obje çıkarıyor. Harika vazo yapımı ile keyifli seyirler.

Read more