Ufak bir metrekareye sahipseniz bu tarz eşyalar sizin için üretilmiş demektir. Birçok eşyanızı kolaylıkla yerleştirip dertlerinizden kurtulabilirsiniz. Yer tasarruflu yatak odası mobilyaları sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Fransa’nın simge yapısından esinlenilen çalışmada harika bir sonuç alınıyor. Göze hitap şık bir mobilya tamamı el yapımı olarak karşınıza geliyor. Eyfel Kulesi tasarımlı lamba sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Daha küçük evlerde birçok işi halledebileceğiniz bu efsane mobilyalar kullanılıyor. Böylece daha düşük bütçe ile evinizden keyif alacaksınız. Yerden kazandıran zekice tasarımlar sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Özel olarak seçmiş olduğu parçayı işleyen adam harika bir sonuca imza atıyor. Kimsede bulunmayan ve tamamen el işçiliği harika bir eşyaya sahip oluyor. Kahve termosu tasarımı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Rengarenk parçaların epoksi ile yapıştırılmasının ardından başlayan süreç aklınızı başınızdan alacak. Harika detaylara sahip olan bu çalışmayı sakın kaçırmayın. Renkli kağıtlardan kase tasarımı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

İki tekerlekli araç tutkunlarını delirtecek efsane tasarımlar tanıtılıyor. Çok güçlü performanslarının yanı sıra ilgi odağı haline getiriyor. Vahşi tasarımlı motosiklet modelleri sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Suyun gücünü kullanan sistem ile saatlerce sıkılmadan izleyebileceğiniz harika bir çalışma karşınıza geliyor. Tüm detaylarına videomuzdan tanık olup siz de evde deneyebilirsiniz. Su çeşmeli tahterevalli tasarımı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Farklı bir şeyler deneyen şirketler maalesef kendilerini rezil ediyorlar. Görsellik olarak hiçbir cazibesi olmayan bu makineleri gelin yakından tanıyalım. En çirkin araç tasarımları sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Lord of The Rings serisinin hayat kurtaran karakterinin sahip olduğu kesici alet ilham kaynağı oluyor. Atölyede üretim işlemleri başlıyor ve son detaylar işleniyor. Gandalf kılıcı dövme süreci karşınızda, iyi seyirler.

Read more

En kaliteli malzemeler ile farklı tasarımlar üreten ustanın atölyesine konuk olacaksınız. 3 farklı tarzda yapmış olduğu kesici aletle kusursuz sonuçlar ortaya çıkarıyor. Kore’nin en iyi bıçak ustası karşınızda, iyi seyirler.

Read more