Jonathan Salemi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu film 7 Ocak 2023’te vizyona giriyor. Başrollerde ise Sala Baker, Clark Moore ve Gig Gustin oynuyor. The Last Deal fragmanı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Anna Gutto’nun yönettiği film 29 Temmuz 2022’de vizyona girdi. Başrollerinde Juliette Binoche, Hala Finley ve Morgan Freeman oynuyor. Paradise Highway fragmanı sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

30 Eylül 2022’de vizyona filmin yönetmenliğini Maya Forbes ve Wallace Wolodarsky yapıyor. Kevin Kline, Morena Baccarin ve Beverly D’Angelo başrole eşlik ediyor. The Good House fragmanı sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Aksiyon türünde yer alan film 9 Aralık 2022’de izleyiciyle buluşuyor. Başrollerde Cam Gigandet, Tom Berenger ve Jeff Fahey oynuyor. Black Warrant fragmanı karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Ruben Östlund tarafından film Imdb’den 7.9 alıyor. 28 Eylül’de vizyona giren filmin başrolünde Charlbi Dean, Harris Dickinson ve Woody Harrelson yer alıyor. Triangle of Sadness fragmanı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Joe Begos’un hem yazıp hem yönettiği film 9 Kasım 2022’de yayımlanacak. Başrollerde ise Riley Dandy, Sam Delich ve Jonah Ray oynuyor. Christmas Bloody Christmas fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

1990 yılında çekilen filmin yeniden işlenmesi ile ortaya eğlenceli bir başyapıt çıkıyor. Calmatic tarafından yönetilen filmin başrollerini D.C. Young ve Jacob Latimore üstleniyor. House Party fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

Espen Aukan’ın yazdığı ve Roar Uthaug’un yönettiği filmin fragmanı sizlerle buluşuyor. Başrollerde Ine Marie Wilmann, Kim Falck, Gard Eidsvold ve Eric Vorenholt yer alıyor. Troll fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more

9 Kasım 2022’de diziseverlerle buluşan dizinin tanıtımı yapılıyor. Seslendirmede John Lavelle, Katie Lowes ve Joey Lawrence yer alıyor. Zootopia+ fragmanı başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Gerard Johnstone’un yönetmenliğini yaptığı filmin ilk fragmanı seyirciyle buluşuyor. Başrollerinde Amie Donald, Jenna Davis, Allison Williams ve Kimberley Crossman oynuyor. Megan fragmanı ile keyifli seyirler.

Read more