Eğlence dolu yarışmadaki herkes kendine has bir mizah anlayışına sahip. Durum böyle olunca espriler havada uçuşuyor. En komik sunucu anları ile programın detaylarına gelin birlikte bakalım.

Read more

Maskelerin kullanıldığı efsane günlerde şakacılar da sokaklara dökülüyorlar. Evlerine gitmek isteyenler bu insanların oyunlarına maruz kalıyorlar. Korkutan Cadılar Bayramı şakaları karşınızda, iyi seyirler.

Read more

Zıpır işlerde başarılı olan insanlar sevdikleri kişilerin gününü burnundan getiriyor. Ortalığı birbirine katarak izleyenlere keyifli anlar yaşatıyorlar. İnsanların aklını alan efsane komik şakalar karşınızda, iyi seyirler.

Read more

Genelde erkeklerin daha şanssız olduğu bu durumlar nadir görülüyor. Başlarına gelmeyen iş kalmıyor. Durum böyle olunca ortalık komedi filmine dönüyor. Birbirinden saçma kazalar sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Yataklarında mışıl mışıl uyuyan insanların arkadaşları kimi zaman çok acımasız olabiliyor. Yaptıkları hareketler insanı uykudan soğutuyorlar. Efsane uyandırma şakaları sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Tren garında dolaşan şakacı yanlış yolda yürüyen insanlara unutulmayacak şakalar yapıyor. Bir daha rayların üzerinde yürümeyi akıllarından bile geçiremeyecekler. Tren kornası şakası sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Arkadaşlarına ve ailelerine şaka yapmak isteyenler kendilerine zarar veriyor. Hevesleri kursağında kalan insanları kesinlikle izlemelisiniz. Hınzır insanların başına gelenler sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Saksının içerisine yerleşen adam yoldan geçen insanların üzerlerine atlıyor. Ne olduğunu anlayamayan insanlar da çığlığı basıp geçiyor. Madrid’de ağaç adam şakası başlıyor, keyifli seyirler.

Read more

Kendi hallerinde takılan insanların arkasına geçen şakacı gergin anlar yaşatıyor. Suyun nereden geldiğini anlamayan insanların keyfi kaçıyor. Su tabancası şakası başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Halkın içerisine karışan şakacı farklı görünümüyle insanların dikkatini çekiyor. Birçok kişi korksa da kimi samimi tepki veriyor. Dev kol şakası ile Paris sokaklarında sıra dışı anlar yaşanıyor, iyi seyirler.

Read more