Saçlarını kestirmek için gittiği adamın yaptığı hata çocuğun az daha bayılmasına sebep oluyor. Kulağını kaybettiğini düşünen çocuğun tepkilerini gelin birlikte seyredelim. Berber şakası başlıyor, keyifli seyirler.

Read more

Yataklarında mışıl mışıl uyuyan insanların arkadaşları kimi zaman çok acımasız olabiliyor. Yaptıkları hareketler insanı uykudan soğutuyorlar. Efsane uyandırma şakaları sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Kendi hallerinde takılan insanların arkasına geçen şakacı gergin anlar yaşatıyor. Suyun nereden geldiğini anlamayan insanların keyfi kaçıyor. Su tabancası şakası başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Kız tavlamak için yeni bir yöntem bulan şakacı sahilde güneşlenen kızların yanına gidiyor. Önce korkutup sonra övgü alan adam amacına ulaşabilecek mi? Sahildeki kızları etkileyen şaka ile keyifli seyirler.

Read more

Şakacının bankta oturan insanların dibine oturması şaşkınlık yaratıyor. Bu da yetmezmiş gibi gittikçe üstlerine yığılıyor. Uyuyan kız şakası ile insanlar ne yapacaklarını şaşırıyorlar, keyifli seyirler.

Read more

Deniz kenarında yaptığı absürt şeyler ile tüm dikkatleri üzerine çeken şakacı eğlenceyi zirveye taşıyor. Sahilde çılgın kadın şakası tam amacına ulaşıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Güzel kızların etrafında dolaşan şakacı, kendini rezil eden hareketler yapıyor. Sahte olduğunu anlamayan insanlar ise garip tepkiler veriyor. Kızların yanında osuran adam karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Dükkana giren şakacı uzun bir süre telefonla konuştuktan sonra telefonu istiyor. İçini açıp kullanmak isterken görevli ile arasında tartışma çıkıyor. iPhone 14 alma şakası ile keyifli seyirler.

Read more

Arabanın altına yatan şakacı cüzdanı yolun ortasında bırakıyor. Meraklı insanlar almak için yelteniyor ancak başarılı olamıyor. Cüzdan çekme şakası ile keyifli dakikalar karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

İnsanların karşısına çıkan bu adam bir anda ortadan kayboluyor. Ardından diğer şakacı önlerine çıkıyor ve olanlar oluyor. Zaman portalı şakası ile ikizler sokakları karıştırıyor, keyifli seyirler.

Read more