İngiltere ordusunun kullandığı Bialaddin 310 Parafin gaz lambası modeli 1946 – 1968 yılları arasında kullanılıyordu. Bu ustamız pirinçten yapılmış gövdesini parlatıyor ve dökülen boyasını sökerek yeniden boyuyor. 1946 yılında üretilen gaz lambasının yenilenme süreci sizlerle!

Read more

Oyunseverlerin saatlerce başından kalkamadığı oyun aracı olan PlayStation’un bu konsolu sahibinin elinde çöpe dönüşmüş. PS4 konsolunun restorasyonu tüm aşaması ile karşınıza geliyor, iyi seyirler.

Read more

Yıllardır toprak altında unutulan Kafkas bölgesinin ünlü ölüm aracı yeniden gün yüzüne çıkıyor. Pas içinde kalan ve körelmiş bu hançer profesyonel ellerde eski ihtişamına dönüştürülüyor. Kafkas hançerinin restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Motorsiklet için üretilmiş olan bu parça tekrardan çalışır hale getiriliyor. Çalışmayan aksamları sökülüp temizleniyor ve sıfırdan farksız hale geliyor. Honda motoru restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Terk edilmiş halde bulunan aracın tamir edilecek birçok parçası bulunuyor. Atölyeye taşınan aracın çalışmaları tam gaz devam ediyor. Mercedes S650 restorasyonu, başarıyla sonuçlanabilecek mi?

Read more

İçi ve dışı simsiyah olan mutfak aleti evde kullandığınız malzemeler ile temizleniyor. Uzun uğraşlar sonucunda eski günlerine geri dönüyor. Yanmış tava restorasyonu ile keyifli seyirler.

Read more

Hurdaya atılmış olan aracın detaylı temizlik işlemleri başlıyor. Çürüyen parçalar tamir ediliyor ve boyama süreci başlıyor. Çöp kamyonu maketi, restore edilerek eski haline geri dönüyor, iyi seyirler.

Read more

El yordamı ile lezzet üreten bu makineye yıllardır el sürülmemiş. Paslı bölümlerin temizliği yapılıyor ve eski görünümüne kavuşturuluyor. Antika dondurma makinesi restorasyonu başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

7 çeşit attan birini seçerek yarışı başlattığınız harika bir oyun tahtası bakıma ihtiyaç duyuyor. Temizliği yapıldıktan boyası atılıyor ve harika oyun kaldığı yerden devam ediyor. Mekanik at yarışı oyunu restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Sokağa atılmış olan maket arabanın çamurlu ve kırık parçaları tespit ediliyor. Sökülen parçalar elden geçiriliyor ve değişim başlıyor. Porsche 911 maket restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more