Eski sistemler ile yapılmış olan aletin ciddi bir temizliğe ihtiyacı bulunuyor. Altın rengine boyanan ve çalışır hale gelen aletin son hali şaşkına çeviriyor. Piyango oyunu restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Profesyonel makineler kullanan ustanın atölyesinde yenileme işlemleri başlıyor. Düzeltmeler yapıldıktan sonra parça hak ettiği değere kavuşuyor. Çift uçlu balta restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

1974 yılında üretilen aletin yıllar içerisinde paslanmasından dolayı ciddi bir bakıma ihtiyacı bulunuyor. Mors alfabesiyle mesaj ileten cihazın orijinalliği korunarak işlem yapılıyor. Cep alarm feneri restorasyonu ile keyifli seyirler.

Read more

Döküm demirden yapılan aletin tekrar eski haline gelmesi için çalışmalar başlıyor. Kimyasallar ile temizleniyor ve ardından kırmızıya boyanıyor. Kıyma makinesi restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Yıllarca tozun toprağın içerisinde kalmış olan aracın dip bucak işlemleri başlıyor. Her parçasıyla tek tek uğraşılıyor ve araç eski havalı günlerine geri dönüyor. Hurdalıktan alınan aracın baştan sona temizliği sizlerle, iyi seyirler.

Read more

İşlevini kaybetmiş bir halde bulunan aletin tüm temizlik bakımları ivedilikle yapılıyor. Temizlik boyası da yapıldıktan sonra bambaşka değerini katlıyor. Sucuk doldurma makinesi restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Profesyonel ekipmanlar aracılığı ile yenileme süreci başlıyor. Yıllarca hor kullanılmış aracın her yeri pırıl pırıl yapılıyor ve yeşile boyanıyor. Antika tohum ekici restorasyonu karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Eski dönemlerden kalma nadide ekipmanın profesyonel temizlik süreci başlıyor. Ardından kendi rengine boyanan aletin son haline çok şaşıracaksınız. Zincirli el matkabı restorasyonu sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Kalıp şeklinde pas tutmuş olan eski aletin detaylı tamiratı başlıyor. Zımpara işleminden sonra orijinalliği korunarak yenileniyor. Waffle makinesi restorasyonu ve enfes tatlı tarifi sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Wilton marka demir parçanın yenileme süreci başlıyor. Pas içerisinde kalmış yüzeyleri kimyasallar sayesinde pırıl pırıl yapılıyor. Antika mengene restorasyonu başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more