Karate filmlerinin vazgeçilmez oyuncusu meşhur programlara katılıyor. Farklı tarzını konuşturan yıldız oyuncu tüm ilgiyi üzerinde topluyor. Jackie Chan televizyon anları sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Kalabalığın arasında dolaşan usta sihirbazın insanları nasıl büyülediğine tanık olacaksınız. Kahkahaların ardı arkası kesilmiyor ve herkes takdir ediyor. Norveçlileri şok eden numaralar sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

İnsanların karşılaştığı ilginç durumlarda gülmekten haykıracaksınız. Saçma sapan halleriyle insanlar gününüzü şenlendirecek. Yüzünüzü güldürecek kazalar karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more

Gündelik hayatta yapılan ekstrem hareketler çok can yakıyor. İnsanların denk geldiği talihsiz anlar karşınıza geliyor. Sonu acıtan kazalar ile gülmekten yarılacaksınız, sakın kaçırmayın.

Read more

Yaptıkları şeyleri sorgulamayan bazı insanlar rezil olmaktan kurtulamıyor. Yerle bir olan insanların tuhaf anları komedi tufanı yaratıyor. Cahil insanların saçma kazaları sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Parfüm satışlarını arttırmak için sıkı çalışmalar yürüten firma rekor bir başarıya ulaşıyor. Kısa videolarla müşterilerinin tüm isteklerini karşılıyorlar. En iyi Axe reklamları başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more

Genelde erkeklerin daha şanssız olduğu bu durumlar nadir görülüyor. Başlarına gelmeyen iş kalmıyor. Durum böyle olunca ortalık komedi filmine dönüyor. Birbirinden saçma kazalar sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Saçlarını kestirmek için gittiği adamın yaptığı hata çocuğun az daha bayılmasına sebep oluyor. Kulağını kaybettiğini düşünen çocuğun tepkilerini gelin birlikte seyredelim. Berber şakası başlıyor, keyifli seyirler.

Read more

Eğlencenin limitlerini zorlayan bu yeni icatları genç, yaşlı demeden herkes oynamak istiyor. Hiç sıkılmadan saatlerce vakit geçirebilirsiniz. Her yaşta oynanacak oyuncaklar sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Sahipleriyle arkadaşmışçasına bir hayat yaşayan canlılar her ortama uyum sağlıyor. Yetenekleriyle sahiplerini gururlandırıyorlar. Border Collie anları ile eğlence başlıyor, sakın kaçırmayın.

Read more