Eski sistemler ile yapılmış olan aletin ciddi bir temizliğe ihtiyacı bulunuyor. Altın rengine boyanan ve çalışır hale gelen aletin son hali şaşkına çeviriyor. Piyango oyunu restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Profesyonel makineler kullanan ustanın atölyesinde yenileme işlemleri başlıyor. Düzeltmeler yapıldıktan sonra parça hak ettiği değere kavuşuyor. Çift uçlu balta restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

1974 yılında üretilen aletin yıllar içerisinde paslanmasından dolayı ciddi bir bakıma ihtiyacı bulunuyor. Mors alfabesiyle mesaj ileten cihazın orijinalliği korunarak işlem yapılıyor. Cep alarm feneri restorasyonu ile keyifli seyirler.

Read more

Savaş döneminden kalma aracın baştan sona değişimi başlıyor. Motoru tekrardan çalışır hale getirilen aracın komple tadilatına şahit olacaksınız. Eski Sovyet Jeep restorasyonu sizlerle, sakın kaçırmayın.

Read more

Kaza yaptığı için garaja atılmış olan aracın yenileme çalışmaları başlıyor. Tamirat sürecinden sonra aracın değeri katbekat artıyor. Honda Integra restorasyonu başlıyor, gelin birlikte seyredelim.

Read more

İnternette gördüğü parçayı sipariş eden usta temizlik işlemlerine başlıyor. Gerekli tamiratlar yapıldıktan sonra yıpranmış deri parçaları da yenileniyor. Alman dürbün restorasyonu sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Eski dönemlerde kullanılan bu aletin şimdi ise antika değeri bulunuyor. Tüm temizlik işlemleri yapıldıktan değerini katlayan alet evlerin en güzel köşesini süsleyecek. Öküz dili ütü restorasyonu sizlerle, iyi seyirler.

Read more

Parça parça dökülmeye başlayan aletin kurtarma çalışmaları başlıyor. Kabaran bölümleri temizlendikten sonra kalan parçaların temizliği yapılıyor. Makas restorasyonu karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Dönemin en kaliteli ısınma cihazı şu an kullanılmaz halde bulunuyor. Parçalarının tamiri ile birlikte pasından arındırılıyor. Fransız antika ısıtıcı restorasyonu ile değişime hazır olun!

Read more

Arabaseverlerin her zaman favorisinde yer alan bu araca ekstra işlemler yapılıyor. Yarış arabası izlenimi verilen araç daha karizmatik bir görüntüye kavuşuyor. Toyota Celica restorasyonu ile keyifli seyirler.

Read more