Elektrikli motora sahip olan araç hem ekonomik hem de ekstra konforlu. İsveçli otomobil üreticisinin son model aracı dikkat çeken detaylarıyla geleceğe göz kırpıyor. 2024 Volvo EX90 karşınızda, iyi seyirler.

Read more

Otomobil firmalarının yüksek performansa sahip araçları zemine ayak basıyor. Her koşulda muhteşem bir sürüş deneyimi sunuyorlar. Efsane arazi sporu yapan araçlar sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Pick-up modelin yepyeni tasarımı ile daha keyifli sürüşler sizleri bekliyor. Dış görünümünde değişimler olan aracın 6 silindirli motoru ise dağ tepe dinlemeden gezmenizi sağlıyor. 2023 Ford Ranger Platinum sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Minivan modelin dış görünüşü üzerinde çok çalışılmış. Kutu gibi detaylara sahip olan araç geniş bir iç hacim sunuyor. 2023 Nissan Serena ile ilgili tüm detaylara gelin birlikte yakından bakalım.

Read more

Amerika menşeili araçların iç ve dış tasarımı diğer rakiplerine fark atıyor. Yüksek performans sunan aracın sunduğu konfor ise arabaseverleri mest ediyor. 2023 Cadillac Escalade V karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Japon devinin çıkarmış olduğu bu araç geniş iç hacmiyle arabaseverlerin karşısına çıkıyor. Her türlü konforu fazlasıyla sunan aracın tüm detayları videomuzda. 2023 Toyota Innova Zenix sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Japon devinin ürettiği dayanıklı araçlar artık daha da karizmatik bir görüntü sunuyor. Özellikleriyle lüks markaların arkasında kalmıyor. 2023 Toyota Prius tanıtımı karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

İsveç yapımı araçlar güvenli olduğu kadar teknolojiyi de arabaseverlere sunmayı başarıyor. 2024’te çıkacak olan model bir arabadan beklenilen her şeyi karşılıyor. 2024 Volvo EX90 sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Tozu dumana katan bu arabalar türünün nadir örnekleri arasına giriyor. Yüksek performansları nedeniyle arabaseverlerin hayallerini süslüyorlar. En güçlü 4 silindir araçlar karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Japon otomobil devinin en başarılı modeli artık SUV olarak üretilmeye devam ediyor. Rakiplerine fark atacak tasarımı ile şimdiden tüm ilgiyi topladı bile. 2023 Toyota Corolla Cross karşınızda, keyifli seyirler.

Read more