Japon devinin ürettiği dayanıklı araçlar artık daha da karizmatik bir görüntü sunuyor. Özellikleriyle lüks markaların arkasında kalmıyor. 2023 Toyota Prius tanıtımı karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

İsveç yapımı araçlar güvenli olduğu kadar teknolojiyi de arabaseverlere sunmayı başarıyor. 2024’te çıkacak olan model bir arabadan beklenilen her şeyi karşılıyor. 2024 Volvo EX90 sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Tozu dumana katan bu arabalar türünün nadir örnekleri arasına giriyor. Yüksek performansları nedeniyle arabaseverlerin hayallerini süslüyorlar. En güçlü 4 silindir araçlar karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Japon otomobil devinin en başarılı modeli artık SUV olarak üretilmeye devam ediyor. Rakiplerine fark atacak tasarımı ile şimdiden tüm ilgiyi topladı bile. 2023 Toyota Corolla Cross karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Fransız araba üreticinin ürettiği bu araç büyük ilgi topluyor. Arazi üzerinde başarısı olan araca Duster’dan esinleniyorlar. Renault 4EVER Trophy Concept araç ile ilgili tüm detayları videomuzda bulabilirsiniz.

Read more

Japonyalı otomobil devi yeni modelini arabaseverlerin yorumuna sunuyor. Yepyeni dış görünümü ile yollarda varlığını hissettirecek. 2023 Honda WR-V hakkında detaylar karşınızda, keyifli seyirler.

Read more

Alman devinin elektrikli olarak ürettiği bu model rakiplerine fark atıyor. Hem tasarımı hem de performansıyla yolların hakimi olacak. 2023 Mercedes-Benz EQS hakkında tüm detaylar videomuzda, keyifli seyirler.

Read more

Son dönemde ürettiği araçlar ile dünyada yankı uyandıran şirket tanıtımlarına devam ediyor. Her yol koşuluna uygun araçlar ile arabaseverleri heyecanlandırıyor. Kia Telluride SUV ve eşsiz performansı sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Japon otomobil devinin ürettiği hibrit model araç karşınıza geliyor. Dış hatlarıyla ilgi çeken aracın iç konforunda da değişimler mevcut. 2023 Toyota Crown hakkında tüm detaylar sizlerle, keyifli seyirler.

Read more

Alman devi otomobil üreticisinin piyasaya sürdüğü araç muhteşem bir performans gösteriyor. Yarış arabası tasarımı ile sürücünün keyfini katlıyor. 2023 BMW M2 karşınızda, sakın kaçırmayın.

Read more